O nas

SafeON jest dynamicznie rozwijająca się firmą w branży ochrony przeciwpożarowej i BHP. Doświadczenie, rzetelność, innowacyjne spojrzenie na kwestie bezpieczeństwa, a także elastyczność w podejmowanych działaniach wyróżniają naszą firmę.

Trzon firmy SafeON tworzą specjaliści bezpieczeństwa pożarowego, inżynierowie pożarnictwa, doświadczeni strażacy, którzy na co dzień bezpośrednio uczestniczą w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Fachową wiedzę oraz doświadczenie w branży ppoż. przez lata zdobywali podczas prac związanych z projektowaniem i konserwacją urządzeń przeciwpożarowych.

Głównym filarem naszej działalności jest szeroko pojęte bezpieczeństwo.  Nasza oferta obejmuje bezpieczeństwo pożarowe, bezpieczeństwo i higiena pracy oraz działalność szkoleniowa w przedmiotowych dziedzinach. Swoje usługi kierujemy do zarówno do osób prywatnych, firm i instytucji oraz Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej.

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Zawsze służymy fachowym doradztwem, nie wybieramy dróg na skróty.

W bezpieczeństwie nie ma miejsca na półśrodki.

safeon