Szkolenia przeciwpożarowe | Czym się zajmujemy? #1

Czym się zajmujemy? Szkolenia przeciwpożarowe.

Dziś opowiemy trochę o sobie. Czym się właściwie zajmujemy? Jednym z obszarów naszej działalności są szkolenia w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Oferujemy szkolenia przeciwpożarowe zarówno dla firm, jak i instytucji.

Każde szkolenie rozpoczynamy od przedstawienia zagadnień teoretycznych, niezbędnych do zrozumienia istoty zagrożenia. Jednak jako czynni strażacy stawiamy przede wszystkim na praktykę. Bo w sytuacji zagrożenia jedynie zdecydowana i szybka reakcja gwarantuje ugaszenie pożaru. Zakres szkolenia dobieramy indywidualnie po analizie potencjalnych zagrożeń, które mogą wystąpić w Twoim zakładzie pracy (Twojej firmie).

Po naszym szkoleniu będziesz wiedział:

✅ Jak zareagować w przypadku zauważenia pożaru?
✅ Jak bezpiecznie przeprowadzić ewakuacje budynku?
✅ Jak dobrać podręczny sprzęt gaśniczy, w zależności od rodzaju pożaru?
✅ Jak korzystać z urządzeń ppoż., które znajdują się w Twoim miejscu pracy?
✅ Jak użyć gaśnicy i hydrantu wewnętrznego?
✅ Jak skutecznie wezwać pomoc?

Jaka jest forma szkolenia?

W pierwszej kolejności ustalamy potrzeby grupy szkoleniowej – przeprowadzamy analizę zagrożeń opierając się na rodzaju obiektu, materiałach stwarzających zagrożenie pożarowe oraz procesach technologicznych, które potencjalnie mogą stać się przyczyną pożaru. 

Przygotowujemy materiał dydaktyczny dedykowany konkretnej grupie szkoleniowej, który przedstawiamy nie tylko w formie wykładu, ale też dyskusji nad kluczowymi tematami. Po wstępie teoretycznym prowadzimy szkolenia przeciwpożarowe z praktycznego wykorzystania podręcznego sprzętu gaśniczego: gaśnic, koców gaśniczych, a także hydrantów wewnętrznych.

#safeon #szkolenia przeciwpożarowe #szkolenia ppoż. #bezpieczeństwo pożarowe

szkolenia przeciwpożarowe

Podziel się artykułem :

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp